Час тече всюди однаково … і в Ошитках так само – вчора на лимані рибалили професійні рибалки на трофейних сазанів і амурів, а сьогодні їхнє підростаюче покоління приїжджає в Ошитки самостійно, як казав дідусь Ленін: “вчитися, вчитися і вчитися”, – вчитися рибу та культурно відпочивати)
![](https://liman-oshitki.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/24-07-21-1-1.jpg)
![](https://liman-oshitki.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/24-07-21-2-1.jpg)
![](https://liman-oshitki.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/24-07-21-4-1.jpg)
![](https://liman-oshitki.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/24-07-21-3-1.jpg)
І не страшно, а цілком закономірно, що в уловах поки що й “підростаюче покоління” ошитківських трофейних сазанів та амурів – усьому свій Час!